MB Servis APK for Android Download

1.0.5

Mercedes aracınız için periyodik bakım aralığınızı görüntüleyebilir, hangi yıl ve kilometre aralığında aracınızın hangi parçalarının değişmesi gerektiğini kontrol edebilir, yetkili servis noktalarına erişim sağlayabilir ve tüm bunların yanında fotoğraf editör kısmıyla eğlenceli fotoğraflar elde edebilirsiniz.
0/5 No votes
Developer
SenerWorks
Updated
10 Mar 2021
Version
1.0.5
Requirements
5.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

About MB Servis APK for Android Download

Mercedes aracınız için periyodik bakım aralığınızı görüntüleyebilir, hangi yıl ve kilometre aralığında aracınızın hangi parçalarının değişmesi gerektiğini kontrol edebilir, yetkili servis noktalarına erişim sağlayabilir ve tüm bunların yanında fotoğraf editör kısmıyla eğlenceli fotoğraflar elde edebilirsiniz.

▶︎ ARAÇ BAKIM TABLOLARI

Aracınızın modelini seçerek, aracınızda hangi km/yıl bakımlarında ne işlemler yapılması gerektiğini rahatça öğrenebilirsiniz.

More APK

▶︎ YETKİLİ SERVİS NOKTALARI
Aracınızın bakımı önemlidir, bakım zamanınız geldiğinde YETKİLİ SERVİS’leri uygulama üzerinden haritada görüntüleyebilir, istediğiniz servise yol tarifi alabilirsiniz. Yetkili serviste yapılan bakımlar her zaman daha güvenilirdir.

▶︎ ARAÇ DURUMUNUZU TAKİP İMKANI
Aracınıza yapılan işlemleri not kısmına kaydederek son bakımda neler yapıldı, bir sonraki bakımımda neler yapılacak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

▶︎ DUVAR KAĞITLARINI KEŞFEDİN
Sürekli yeni ve güncel duvar kağıtları eklenen geniş fotoğraf galerimizde telefonunuz için en şık olan Mercedes arka planını seçin kayıt edin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

▶︎ SOSYAL PLATFORMLAR
Seçtiğiniz birbirinden eşsiz duvar kağıtlarını istediğiniz sosyal medya hesabınızda, hikayelerinizde veya arkadaşlarınızla doğrudan mesaj göndererek paylaşabilirsiniz.

▶︎ KULLANICI DOSTU ARAYÜZ
Uygulama içinde yapmak istediğiniz işlemleri olabildiğince basit çözümlerle yapabilirsiniz. Arayüz kullanıcı dostu olarak geliştirildi.

▶︎ GİZLİLİĞİNİZ
Gizliliğiniz bizim için önemlidir, uygulamamız hiçbir şekilde verilerinizi kullanmaz, üçüncü taraflarla paylaşmaz, kullanım analizlerinizi izlemek için dahi verileriniz izlenemez.

▶︎ TAMAMEN ÜCRETSİZ
Uygulamamız siz kullanıcılarımız için kusursuz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Eklenmesini istediğiniz özellikler, istek, şikayetleriniz için “[email protected]” adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

Frequently Asked Questions (FAQ)

Q. How to download MB Servis APK on Apkmajor.com?

To download MB Servis APK, please click on the download button at the top of the article or at the end of this article. You will then find the Apk file on Apkmajor.com’s “Download” page. Follow the necessary instructions and you will download MB Servis APK for free.

The installation steps after downloading most game mod apk are the same. Open the menu, settings, and security and search for unknown sources so your phone can install apps from sources other than Google Play Store, Apkmajor.com. Go to the “Downloads” folder on your device and click on the downloaded file. Then install and launch it on your phone. Wait a moment for the device to install the game mod apk.

Q. Is it safe to download MB Servis APK on Apkmajor.com?

When the user downloads the Apk file from here, we will check the relevant APK file on Google Play and let the user download it directly. The games and applications uploaded to our website are safe and harmless to users.

(Visited 4 times, 1 visits today)

What's new

-MB Servis | Duvar Kağıtları sekmesi eklendi.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *